کشمش پلویی درجه ۳ که به هیچ عنوان خراب و پوسیده نمی شود

کشمش انگور خشک مصرفی در سراسر جهان است که حاوی اجزای مفید برای سلامت انسان است.

کشمش پلویی درجه ۳ سرشار از فیبر و مواد شیمیایی گیاهی مانند ترکیبات فنلی هستند.

علیرغم محتوای قند 60 درصد، چندین مطالعه خواص ارتقاء دهنده سلامتی کشمش را گزارش کرده اند و این مرور مطالعات مداخله ای و همچنین مطالعات رده سلولی و مدل حیوانی انجام شده تا به امروز را گردآوری می کند.

نشان داده شده است که کشمش دارای شاخص گلیسمی پایین تا متوسطی است که آن را به یک میان وعده سالم تبدیل می کند. به نظر می رسد آنها به کیفیت بهتر رژیم غذایی کمک می کنند و ممکن است اشتها را کاهش دهند.

ظرفیت آنتی اکسیدانی آنها با محتوای فنلی مرتبط است و این ممکن است در بهبود سلامت قلب و عروق نقش داشته باشد. علاوه بر این، کشمش به دلیل فعالیت ضد باکتریایی، چسبندگی کم به دندان و pH مناسب دهان، سلامت دهان و دندان را حفظ می کند.

کشمش

مصرف کشمش نیز برای عملکرد کولون مطلوب به نظر می رسد، اگرچه مطالعات بیشتری باید برای نتیجه گیری از این مزیت انجام شود. علاوه بر این، میکروبیوتای روده می تواند تحت تأثیر محتوای پری بیوتیک کشمش قرار گیرد.

مطالعات رده سلولی و مدل حیوانی مزایای بالقوه دیگری را در بیماری های خاص مانند سرطان و بیماری آلزایمر نشان می دهد. با این حال، تحقیقات عمیق تری مورد نیاز است و مطالعات مداخله آتی با انسان مورد نیاز است. به طور کلی، گنجاندن 80 تا 90 گرم کشمش (نصف فنجان) در رژیم غذایی روزانه ممکن است برای سلامت انسان مفید باشد.

انواع
به طور معمول، کشمش تیره و بدون دانه را برای فروش پیدا خواهید کرد. اینها از انگورهای قرمز یا بنفش بدون هسته تهیه می شوند. میتونید کشمش طلایی هم بخرید تماس بگیرید

ذخیره سازی و ایمنی مواد غذایی
مانند سایر میوه های خشک، کشمش در قفسه ماندگاری است که نگهداری و حمل و نقل آن را نسبت به سایر میوه های تازه که نیاز به یخچال دارند آسان تر می کند. می توانید آنها را در یک ظرف دربسته در یک مکان خنک و تاریک حدود یک ماه نگهداری کنید. پس از آن در صورت نگهداری در یخچال ماندگاری بیشتری خواهند داشت.