فارغ التحصیلی از وارتون در بهار، کوهل و چوپرا تمام وقت

به گفته کوهل، آن را «کاسپر کاناپه‌ها» بنامید، اما ایده یک کاناپه در جعبه در حال افزایش است و تقاضا واقعاً در ماه نوامبر افزایش می‌یابد. بارو پس از راه اندازی کامل کمتر از یک سال پیش، سال 2017 را با 3 میلیون دلار فروش به پایان رساند و به تازگی 4.3 میلیون دلار سرمایه اولیه را بسته است.

محصولات مبل راحتی Burrow اکنون به طور کامل در ایالات متحده تولید می شوند و تجارت به یک تیم 12 نفره تبدیل شده است که دفتر مرکزی آن در محله Flatiron شهر نیویورک قرار دارد. از زمان فارغ التحصیلی از وارتون در بهار، کوهل و چوپرا تمام وقت آنجا هستند. به گفته کوهل، هر دو حقوق کمی کمتر از ارزش بازار معمولی برای بنیانگذاران اولیه در منهتن هستند، دارای سهام برابر در شرکت هستند و اکثریت مالکان کسب و کار هستند.

قبل از مدرسه بازرگانی، کول و چوپرا سمت‌های مختلفی در مبل سلطنتی یافت آباد خرده‌فروشی، مشاوره و امور مالی داشتند، اما هیچ‌کدام در صنعت مبلمان تجربه نداشتند. و این شاید راز موفقیت آنها بوده است.

کوهل می گوید: «فقط به این دلیل که تجربه انجام کاری را ندارید، به این معنی نیست که نمی توانید آن را انجام دهید.

او می گوید: «اگر می خواهید یک کشتی مبلمان راحتی موشکی بسازید، احتمالاً باید درک درستی از سکوی موشک داشته باشید، اما در بسیاری از موارد، «من فکر می کنم اگر ایده ای دارید یا مشکلی را شناسایی کرده اید که فکر می کنید دارید راه حلی برای، اجازه ندهید نداشتن تجربه شما را منصرف کند. اگر به اندازه کافی سخت کار کنید و واقعاً مشکلی را برای مردم حل کنید، این همه چیزی است که واقعاً مهم است.

کوهل می‌گوید: «اگر در هر مرحله از راه به خود مبل سلطنتی دست دوم شک کنید، کاری که انجام آن بسیار ممکن است، بسیار طاقت‌فرسا می‌شود. “شما باور دارید که می دانید چه کاری انجام می دهید. تا زمانی که سخت کوشید، باید موفق شوید.»

 • منابع:
  1. affordable couch-in-a-box into a multimillion-dollar company
 • تبلیغات: 
  1. با سیر مژه های خود را بلند کنید
  2. راه های رسیدن به موفقیت در کوتاه ترین زمان ممکن
  3. سفارش پودر آویشن کوهی 100 گرمی
  4. ساخت اولین لباس نامرئی جهان در چین !!